سوالات متداول

چه زمانی باید گچ برگ را جایگزین کرد؟

مشاهده پاسخ
در صورت آسیب‌دیدگی شدید مانند نفوذ آب یا شکستگی بزرگ، جایگزینی بخش‌های آسیب‌دیده توصیه می‌شود.

گچ برگ چقدر وزن را تحمل می‌کند؟

مشاهده پاسخ
توانایی گچ برگ در تحمل وزن به نحوه نصب و نوع آن بستگی دارد. برای نصب وسایل سنگین، استفاده از مهارهای مخصوص و اتصال آن‌ها به سازه‌های پشت دیوار توصیه می‌شود.

چگونه می‌توان روی گچ برگ نقاشی کرد؟

مشاهده پاسخ
پیش از نقاشی، باید سطح گچ برگ را با استفاده از یک پرایمر مناسب آماده کرد. پس از خشک شدن پرایمر، می‌توان با استفاده از رنگ دلخواه روی آن نقاشی کرد.

آیا گچ برگ برای هر نوع محیطی مناسب است؟

مشاهده پاسخ
گچ برگ در انواع مختلفی تولید می‌شود که هر کدام برای شرایط خاصی مناسب هستند. برای مثال، برای محیط‌های مرطوب مانند حمام و آشپزخانه، نوع مقاوم در برابر رطوبت توصیه می‌شود.

تایل چیست؟

مشاهده پاسخ
تایل ها در ابعاد استاندارد 60*60 تولید و به کار گرفته می شوند، از تایل ها در فضاهایی که دسترسی به تاسیسات سقفی اهمیت دارد استفاده میشود بهه این دلیل که قابل جابجایی هستند.

گچبرگ چیست؟

مشاهده پاسخ
گچبرگ به برگ هایی با ابعاد استاندارد 1.20*2.40 متر گفته می شود، که دارای ضخامت های متنوعی میباشد و از یک هسته گچی با مواد افزودنی و روکش کاغذی تشکیل شده است. این گچبرگ ها بسته به محل به کارگیری دارای انواع معمولی، مقاوم در برابر رطوبت، مقاوم در برابر حرارت، مقاوم در برابر حرارت و رطوبت هستند.

سیستم ساخت و ساز خشک چیست؟

مشاهده پاسخ
سیستم ساخت و ساز خشک به سیستمی از ساخت و ساز گفته می شود که در آن از آب و ملات جهت اتصال مصالح و فر آیند ساخت استفاده نشود و این اقدامات به وسیله ادوات اتصالی از قبیل پیچ و یا دیگر محصولات صورت می پذیرد.